Pomysł na prezent: portfel

Portfel to przedmiot, którego używamy codziennie, dlatego szybko się niszczy. Zapewne zdarzyło się Wam też jakiś zgubić? Własnie dlatego portfel to prezent, który zazwyczaj sprawia radość osobie obdarowanej. Musisz go tylko wybrać odpowiedni model.

Portfele damskie

Zanim zaczniesz wybierać portfel, zastanów się, czego może oczekiwać osoba, której kupujesz prezent. Czy jest to nastolatka, który nie rozstaje się ze sportowymi ubraniami, czy elegancko ubrana kobieta w wieku około 30 lat? A może starsza pani, która ceni klasykę? W zależności o tego wybierz odpowiedni model.
Jeśli planujesz zrobić niespodziankę nastolatce wybierz portfel Desiqual, który występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Został wykonany z materiału i skóry ekologicznej. Idealnie będzie pasował do sportowego stylu ubierania.
Szukając prezentu dla młodej kobiety postaw na kolorowe modele ze zdobieniami. Portfel z kolekcji Mi-Pac wykonany jest ze skóry ekologicznej z wytłoczonymi wzorami: wężowej skóry czy niebieskiej plecionki. Model proponowany przez Pepe Jeans jest krwistoczerwony i posiada ozdobny pasek. Srebrny portfel Mango wpisuje się natomiast w obecne trendy i modę na metaliczne kolory.
Jeśli szukasz portfela dla nieco starszej osoby, postaw na klasykę. Powinien jej przypaść do gustu beżowy portfel Calvina Kleina, w którym połączono dwa rodzaje skóry: gładką i z wytłoczonym wzorem. Do tradycyjnych modeli należy również czarny portfel Valentino wykonany z tłoczonej skóry.
Być może spodoba Ci się również któraś z pozostałych propozycji?

Portfel męski

Portfele męskie, tak samo jak damskie, mogą być wykonane ze skóry lub z materiału.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla osoby ubierającej się w sportowym stylu albo bardzo młodej, rozważ zakup materiałowego modelu. Być może spodoba Ci się portfel marki Nixon, który ma wzór moro? Większość nastolatków powinna ucieszyć się z portfela wykonanego przez modną firmę Converse, który możesz kupić w kilku wersjach kolorystycznych.

Wybierając portfel dla kogoś, kto ubiera się dosyć elegancko, powinieneś zdecydować się na model wykonany ze skóry. Zwróć uwagę na to, że męskie portfele mają dwie wielkości. Ich wybór zależy od indywidualnych upodobań, więc przed zakupami warto zaobserwować, jakie ma dana osoba. Część panów nosi portfel w kieszeni spodni i chce, aby był jak najmniejszy. Inni wybierają prawie dwa razy większy model i noszą go w wewnętrznej kieszeni marynarki.

Dodaj komentarz