Stwórz własne prezenty gwiazdkowe z Pasart.pl!

Masz już dosyć typowych prezentów gwiazdkowych? A może chcesz wykorzystać swoją kreatywność do stworzenia prezentu, który będzie się kojarzył twoim bliskim właśnie z Tobą? Wypróbuj metodę hand-made.

Hand-made stał się obecnie bardzo popularny. Wiele ludzi z pasją tworzy swoje własne wyroby. W tym na przykład biżuterię i różne ozdoby, które mogą okazać się doskonałym prezentem. Jednak, aby stworzyć takie dzieło potrzebujemy odpowiednich materiałów. W znalezieniu wysokiej jakości, wyjątkowych materiałów do wyrobu biżuterii pomoże nam Pasart.pl.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, bo dopiero zaczynasz przygodę z hand-made, to na początek proponujemy łatwe bransoletki. Jest to uniwersalny prezent, który można podarować każdemu. Na poniższych obrazkach przedstawiamy przykładową instrukcję wykonania bransoletki damskiej i męskiej:

 

..

 

 

 

..

 

 

..

 

 

.

.Jeśli chcesz wykonać coś bardziej skomplikowanego to Pasart.pl przygotował kilka samouczków ze zdjęciami oraz wideo na swojej stronie blog.pasart.pl. Na nich eksperci pokazują krok po kroku jak wykonać bardzo ciekawe kompozycje. W instrukcjach dowiemy się na przykład jak wykonać sznury koralikowe oraz modne, plecione bransoletki. Poniżej przedstawiamy przykładowy samouczek:

 

Krok 1Krok 1

 

 

Krok 2Krok 2

 

 

Krok 3Krok 3

 

 

Krok 4

Krok 4

Odwiedzający internetowy sklep Pasart.pl odnajdą tam szeroką ofertę produktów do wyboru. W ofercie klienci znajdą na przykład materiały z drewna, srebra, metalu, szkła, akrylu a nawet z  papieru. Ze sklepem Pasart.pl współpracują także partnerzy oferujący produkty Swarovkiego, dzięki czemu można stworzyć naprawdę zdumiewające kolczyki lub wisiorki.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze sklepem. My go pokochaliśmy! Obdaruj swoich bliskim czymś kreatywnym.

Jednak jeśli wolisz gotowe wyroby to sprawdź poniżej:

 

Dodaj komentarz